Polohovací systém

POLOHOVACÍ SYSTÉM FOTOVOLTAICKÉ SVÍTIDLO CENÍK KONTAKT

model: suntrack ST2

Dokumenty ke stažení.

Naklápěcí a polohovací konstrukce optimalizuje polohu fotovoltaického panelu pro získání nejlepšího osvitu.
Tam, kde máte volný prostor na zahradě, louce či máte
k dispozici jinak nevyužité plochy v prostorech areálů firem a jsou bez zástinu, pak je systém suntrack ST2 skvělým řešením malé fotovoltaické elektrárny.

Při použití osmi běžných fotovoltaických panelů s mono nebo polykrystalickými články o výkonu jednoho panelu 270 Wp lze tak získat celkový výkon 2160 Wp.

Řízení polohování plochy s FV panely zajišťuje vlastní elektronická jednotka prostřednictvím údajů ze senzoru osvitu. Je možné řídit centralizovaně naklápění prostřednictvím PC od jedné až do několik desítek těchto jednotek najednou.
Při rychlosti větru nad 40 km/h dojde ke sklopení plochy do bezpečnější vodorovné polohy.

Systém se dodává v rozloženém stavu na několik částí a montáž zvládnou s pomocí běžných klíčů dvě zručné osoby. Sloup může být vztyčen buď na zemní železobetonové patce anebo ke kříži z profilů uloženém na štěrkovém loži se zemní fixací konců profilů příslušnými vruty. Obě varianty jsou volitelnou položkou a nejsou součástí systému.
Konstrukce polohovací jednotky je žárově zinkovaná. Uchycení FV panelů k polohované ploše je prostřednictvím Al profilů. Systém je dodáván bez fotovoltaických panelů.

Provozní teplota polohovacího FV systému: -25 až + 60 °C.

Ke stažení technické listy:Fotovoltaické svítidlo - lampa Snižování produkce CO2 Šetrné k životnímu prostředí
CZ-elektronika plus s.r.o., Nádražní 219, Nové Město n. Met., +420 602 514 877, obchod@cz-elektronika.cz Nahoru